Znicz pojechał na obóz do Radzynia Podlaskiego

Trzeci mikrocykl treningowy podczas trwających przygotowań do nowego sezonu nasz zespół przepracuje na zgrupowaniu w Radzyniu Podlaskim. W środę zaplanowano sparing z miejscowymi Orlętami, a w piątek po powrocie do Białej Piskiej z Mrągowią Mrągowo. 

Znicz wyruszył na zgrupowanie w niedzielny poranek i jeszcze tego dnia odbył dwie jednostki treningowe oraz zabiegi odnowy biologicznej. Podobny scenariusz będzie realizowany w poniedziałek, wtorek i czwartek. W środę zespół będzie trenował przed południem, a w ramach drugiej jednostki treningowej rozegra sparing z Orlętami Radzyń Podlaski, III-ligowecem z grupy IV. W piątek z kolei zaplanowano poranny rozruch, następnie powrót do Białej Piskiej i sparing na swoim boisku z Mrągowią Mrągowo. Początek o godz. 18.

Znicz od początku przygotowań przetestował kilkunastu zawodników. Wśród piłkarzy, którzy pozytywnie przeszli wstępną selekcję są bramkarz, środkowi oraz boczni obrońcy, a także defensywny pomocnik. Ci, który dostali szansę wyjazdu na obóz są bliscy dołączenia do drużyny. Po powrocie ze zgrupowania i ostatecznych decyzjach sztabu szkoleniowego klub przystąpi do finalizacji transferów i wówczas ogłoszone zostaną nazwiska nowych zawodników.