Wracamy z Białegostoku bez punktów

W środowej serii gier w grupie mistrzowskiej III ligi Znicz uległ rezerwom Jagiellonii 2:3, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Gole dla naszego zespołu po raz drugi w tym sezonie z rezerwami „Jagi” zdobyli Bartosz Giełażyn i Mateusz Furman.
Podopieczni Ryszarda Borkowskiego doskonale rozpoczęli spotkanie. Już w 5. min odebrali piłkę rywalom piłkę przed ich polem karnym, Dawid Kalinowski zagrał do Bartosza Giełażyna, a ten dopełnił formalności i otworzył wynik meczu. Gospodarze szybko doprowadzili do remisu po ciekawej akcji środkiem boiska, a po chwili wyszli na prowadzenie, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego. Po kilku minutach znów był jednak remis. Wyrównał strzałem zza pola karnego Mateusz Furman.
Tuż przed przerwą Znicz znów dał się zaskoczyć po stałym fragmencie gry. Do piłki dopadł środkowy obrońca Michał Kosikowski i po raz drugi wyprowadził Jagiellonię II na prowadzenie. Znicz jeszcze w pierwszej połowie mógł doprowadzić do wyrównania, ale bramkarz gospodarzy odbił strzał głową Jacka Dzienisa. W drugiej części przewaga Znicza rosła z każdą minutą, ale nasi zawodnicy nie stworzyli klarownych sytuacji strzeleckich i wynik nie uległ już zmianie.
Jagiellonia ll Białystok – Znicz Biała Piska 3:2 (3:2)
0:1 – Giełażyn (5), 1:1 – Twardowski (20), 2:1 – Kosikowski (20), 2:2 – Furman (29), 3:2 – Kosikowski (42)
ZNICZ: Radzikowski – Ruszczyk (46 Woźniak), Dzienis, Molski, Fiedorowicz (76 Kossyk), Jambrzycki (66 Ołów), Furman, Kosiński, Kalinowski (58 Famulak), Jarosz (46 Gondek), Giełażyn