Ruszyły sparingi, a w nich duże testowanie

Znicz rozegrał pierwszy mecz w nowym roku, mierząc się w sparingu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4, a w naszym zespole wystąpiło aż ośmiu graczy, którzy są testowani przez trenera Przemysława Kołłątaja.

Okres przygotowawczy seniorów rozpoczął się na dobre. W drugim tygodniu zajęć z zespołem trenowało kilku zawodników, którzy są testowani przez trenera Przemysława Kołłątaja. Aż ośmiu wystąpiło w sobotnim sparingu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Siedmiu zagrało w pierwszej połowie, przegranej przez nasz zespół 0:3. W drugiej części zobaczyliśmy zespół z podstawowymi graczami z poprzedniej rundy i jednym testowanym piłkarzem, który zagrał na pozycji lewego obrońcy. Tę część gry Znicz wygrał 3:1, prezentując się naprawdę nieźle. Po spotkaniu zapadły pierwsze decyzje kadrowe. Kilku graczy zostanie z nami na kolejny tydzeń, a części podziękowaliśmy na poświęcony czas.

Drugim sparingowym rywalem będzie Olimpia Zambrów. Następnie Znicz zagra z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Wissą Szczyczyn, ŁKS Łomża, Mrągowią Mrągowo i Warmią Grajewo. Rywalizacja o stawkę od pierwszego weekendu marca.