Przegrywamy z Tęczą po golu w samej końcówce

Kilkukrotnie w tej rundzie zdobywaliśmy gole w końcówce meczów, zapisując dzięki temu na swoim koncie cenne punkty. W starciu z Tęczą Biskupiec to rywale zapewnili sobie wygraną 2:1, strzelając bramkę w ostatnich minutach gry.

Decydujący gol w trzecim w tym roku kalendarzowym mecz Znicza z Tęczą Biskupiec padł tuż przed upływem regulaminowego czasu gry. Goście przeprowadzili szybki atak, który precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów wykończył Patrycjusz Malanowski.

Od ponad godziny utrzymywał się remis 1:1. Na koniec pierwszego kwadransa gry wynik otworzył Kyrylo Ovsiannikov. Akcję na skrzydle napędził Mateusz Romachów, w pole karne dośrodkował Nazar Malinovskiy, a Kyrylo wykorzystał zbyt krótkie wybicie bramkarza rywali. Tęcza odpowiedziała jednak już w 22. min, gdy Tomasz Strzelec wykorzystał głową dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

Nasz zespół zakończył rundę z bilansem 10 zwycięstw, 3 remisów i dwóch porażek. Nasze potknięcie w ostatnim meczu wykorzystała Polonia Lidzbark Warmiński, która także zdobyła 33 punkty, a z fotela lidera forBet IV ligi zepchnęła nas dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.