Najmłodsi piłkarze Znicza udanie pożegnali wakacje

W niedzielę nasz klub zorganizował Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Białej Piskiej „Pożegnanie Wakacji” r. 2010 i młodsi. Najlepsi w stawce czterech drużyn okazali się reprezentanci zespołu Znicz I, którzy w grupowych zmaganiach zanotowali dwa zwycięstwa i porażkę.

Towarzyskie rozgrywki z udziałem naszych najmłodszych piłkarzy odbyły się w ramach zadania publicznego Gminy Biała Piska w zakresie „Kultura fizyczna w 2021 r.” realizowanego przez MLKS Znicz Biała Piska. W rywalizacji udział wzięły cztery zespoły. Trener Janusz Strongowski wystawił dwie drużyny złożone ze swoich podopiecznych, a zaproszenie przyjęły Rona 03 Ełk oraz Piłkarskie Talenty Ełk.

Poziom rywalizujących zespołów był bardzo wyrównany. W końcowej klasyfikacji wygrał Znicz I, ale zwycięstwo w rozgrywkach nie przyszło łatwo.  Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pucharami, a za trzy pierwsze miejsca dodatkowo wręczono medale. Ponadto przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrano Zosię Niedźwiecką ze Znicza II. Królem strzelców z 9 golami został Miłosz Wróblewski, reprezentant Piłkarskich Talentów.

Rozgrywki uważnie śledziła Beata Sokołowska, burmistrz Białej Piskiej, która na zakończenie udekorowała uczestników. W imieniu klubu gratulacje młodym piłkarzom złożyli prezes Jacek Jankowski oraz Marek Jankowski, który jako dyrektor sportowy koordynuje działalność zespołów młodzieżowych w Zniczu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie turnieju!

 

Wyniki:  

Znicz I – Piłkarskie Talenty 3:4

Znicz II – Rona 03 Ełk 2:0

Znicz I – Rona  5:0

Talenty – Znicz II 3:3

Znicz I – Znicz II 3:2

Talenty – Rona 5:5

 

Tabela

1. Znicz I 6 11:6

2. Talenty 12:11

3. Znicz II 4 7:6

4. Rona 1 5:12