Młodzież wraca do treningów i ligowego grania

Zakończyły się ograniczenia w sporcie młodzieżowym w związku z pandemią koronawirusa. Młodzi piłkarze Znicza wznawiają treningi, a weekend rozegrają pierwsze spotkania o punkty w tym roku.

Na ten dzień czekali młodzi piłkarze i ich trenerzy. Od poniedziałku znów mogą odbywać się klubowe treningi. Obowiązujące w ostatnich tygodniach ograniczenia spowodowały opóźnienie startu wiosennej części rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych.

W poniedziałek na pierwszych treningach po przerwie spotkają się nasi juniorzy oraz orlicy, a we wtorek odbędą się zajęcia trampkarzy. Młodzi piłkarze niemal z marszu rozpoczną zmagania ligowe. Pierwsze mecze odbędą się w najbliższy weekend. W sobotę w Ełku w meczu z Salosem zaprezentują się trampkarze. Juniorzy w niedzielę o godz. 13 podejmą w Białej Piskiej Mazura Pisz.

Rywalizacja w kat. orlików odbywa się w formie turniejów grupowych. Najmłodsi reprezentanci Znicza zagrają pierwsze spotkania w niedzielę. Bardzo dobra postawa podopiecznych Janusza Strongowskiego w rozgrywkach „niebieskich” jesienią aowocowała awansem do grupy  „zielonej”.  W najbliższych tygodniach nasz zespół będzie rywalizował z dwoma drużynami Juniora Ełk i Rony 03 Ełk oraz Golem Giżycko.