Młodzicy zagrali Turniej Mikołajkowy

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej zakończył cykl rozgrywek O Puchar Burmistrza Białej Piskiej, organizowanych przez MLKS Znicz Biała Piska w ramach realizacji zadania publicznego finansowanego z budżetu gminy Biała Piska. Rywalizacja czterech zespołów w kategorii wiekowej młodzików zakończyła się zwycięstwem Warmii Grajewo.

Nasi młodzicy jako ostatni z zespołów młodzieżowych rywalizowali O Puchar Burmistrza Białej Piskiej. Rozgrywki w kategorii rocznik 2010 i młodsi odbyły się w ramach Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej, a zaproszenie Znicza przyjęły Warmia Grajewo, Mazur Ełk i Huragan Pisz.

Podopieczni trenera Janusz Strongowski zanotowali dwa zwycięstwa i porażkę, zajmując ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Grajewo, który wygrali trzy mecze, a ich bramkarz Szymon Modzelewski otrzymał indywidualne wyróżnienie. Królem strzelców został z kolei Miłosz Wróblewski z Mazura, który w trzech meczach zdobył aż 12 goli.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej nie mógł odbyć się bez wyjątkowego gościa. Podczas dekoracji Mikołaj rozdał uczestnikom słodkości. Zespoły w imieniu burmistrz Beaty Sokołowskiej i prezesa Jacka Jankowskiego nagrodził pucharami Zbigniew Dąbkowski, radny Rady Miejskiej w Białej Piskiej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Warmia Grajewo
  2. Znicz Biała Piska
  3. Mazur Ełk
  4. Huragan Pisz

Wyniki:

Znicz – Mazur 3:2

Warmia – Huragan 10:1

Znicz – Huragan 7:0

Warmia – Mazur 5:4

Mazur – Huragan 10:2

Znicz – Warmia 4:2

Król strzelców: Miłosz Wróblewski (Mazur)

Najlepszy bramkarz: Szymon Modzelewski (Warmia)

Reprezentanci Znicza:

Mateusz Rogowski, Szymon Sadowski, Mikołaj Grygorowicz, Michał Ruszczyk, Zosia Niedźwiecka

Jakub Wierciszewski, Gabriel Gutowski, Olaf Jackiewicz, Fabian Orłowski