Transmisja meczu z Pogonią Grodzisk Maz. w usłudze Pay Per View TVCOM.pl

Sobotnie spotkanie Znicza z prowadzącą w tabeli Pogonią Grodzisk Mazowiecki będzie transmitowane na żywo w internecie. Dostęp do relacji na stronie TVCOM.pl będzie płatny. Koszt PPV wynosi 12 zł.

Przed nami kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej III ligi, z którego klub przeprowadzi transmisję na żywo we współpracy z firmą TVCOM.pl. Początek sobotniego meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki o godz. 14., a relacja w internecie ruszy ok. godz. 13.50.

Dostęp do transmisji będzie płatny w usłudze PPV. Koszt wynosi 12 zł. By uzyskać możliwość oglądania transmisji należy zalogować się w serwisie TVCOM.pl i postępować zgodnie ze szczegółową instrukcją operatora. Wykupienie dostępu trwa kilka minut. Klub nie świadczy usługi PPV. Naszym zadaniem jest przygotowanie sygnału, który będzie emitowany w internecie.

Dochód z transmisji będzie stanowił środki na pokrycie kosztów organizacji meczów na swoim stadionie. Mamy nadzieję, że nasi kibice wybiorą tę formę wsparcia klubu w okresie pandemii koronawirusa, mając jednocześnie możliwość obejrzenia spotkania na żywo bez wychodzenia z domu.